TOPlist

Loupak.cz - Vtipy

Videa

Obrázky

Citáty

Hry

Doporučit na e-mail


Váš email:

Na email:



Nahlásit chybu

URL:

Email:

Popis:

Ve VIDEO sekci se nachází přes 20 000 článků, které jsou přehledně rozděleny do 14 kategorií. Každý den přibývají do této sekce nové příspěvky. V kategoriích obrázky naleznete obrázkové galerie.

Jak nejezdit s Merc
OBRÁZKY pro dnešní
OBRÁZKY – Zajímav

Sekci OBRÁZKY je, jak název napovídá, plná obrázků. Obrázky přidávají jednotliví návštěvníci a systém je rozděluje do jednotlivých kategorií. Nechybí zde Kreslené vtipy či Originální předměty.

Sekce VTIPY nemůže na zábavném serveru jako je Loupak.cz chybět. Čeká na Vás přes 15 000 vtipů rozdělených do 37 kategorií. Speciální prostor je také věnován Chucku Norrisovi. Budeme velice rádi, když přidáte i Vy svůj oblíbený vtípek


vytah

Osm hobitů

Smrtka v nemocnici

Bílá nevěsta

Blondýna

Mezi námi děvčaty
Nepřehlédněte
Národy a menšiny
Důchodci
Černý humor
Škola
Život

Sekce CITÁTY je velmi rozsáhlá databanka citátů, kde každý den přibývají nové a nové příspěvky od našich návštěvníků. V tuto chvíli obsahuje přes 13 000 citátů od více jak 2 000 autorů tématicky rozdělených do 47 kategorií.







Nepřehlédněte
Štěstí
Válka
Různé
Moudrost
Škola

Loupak.cz myslí i na hráče, máme pro ně sekci HRY, která slouží k odpočinku. Každý týden se koná turnaj ve speciálních hrách, které umí odeslat výsledky. V tuto chvíli na Vás čeká přes 1 750 her rozděleno do 24 kategorií.


3 Card Moe

Ball And Boxes

Angel and Devil

Airport Security
Týdenní turnaj
1. punticek601878
2. Longer1830
3. padavka1813
4. pepca1589
5. tera19501471
Poslední výsledky
5. 11. 2021 m_Leo - Umbrella Trick
5. 11. 2021 m_Leo - Doof Blocks
30. 9. 2021 m_Leo - Bubble Blast 3 - Time Trial Mode
19. 8. 2021 m_Leo - Brilliant Blocks
15. 8. 2021 m_Leo - Cucaracha
Povídají si dva psi:
„Ahoj, kam jdeš??”
„K doktorovi s blechami.”
„Aha. Já je mám už tři roky a ještě nemocné nebyly!!”

*By Domi*
-
Hlasovalo 317 lidí
+188
-129
+59
+
Datum zverejneni  10. 1. 2013
Žena přijde ke knězi a říká:
„Otče, přicházím s problémem. Doma mám dva papoušky, samičky. A ty pořád opakují jednu a tutéž větu."
„Jakou větu, dcero?" táže se kněz.
„No, říkají: Ahoj, my jsme dvě coury, nechcete se pobavit?"
„To je ale obscénní," vykřikne zhrozeně kněz. Pak se zamyslí a povídá: „Možná, že bych věděl o něčem, co by váš problém mohlo vyřešit. Doma mám také dva papoušky, samečky, které jsem naučil modlit se a číst bibli. Přineste své papoušky ke mně domů, dáme je do klece k Johanovi a Josefovi a ti naučí ty vaše dvě nezbednice zbožnosti a modlitbám. Pak jistě přestanou opakovat tuto frázi."
„Děkuji mnohokrát, otče, Bůh vám to zaplať. Tohle by skutečně mohlo pomoci," odpoví žena.
Příští den přinese své dvě papoušice ke knězi domů. Když vstoupí do bytu, skutečně uvidí v kleci dva papoušky, kteří drží růženec a modlí se. Žena s nadšením přistoupí ke kleci a vpustí do ní své dvě papoušice.
Po několika vteřinách se z klece ozve: „Ahoj, my jsme dvě coury, nechcete se pobavit?"
Místností se rozhostí napjaté ticho. Pak se jeden šokovaný papoušek podívá na druhého a povídá: „Odlož růženec Pepo, naše modlitby byly vyslyšeny!"
-
Hlasovalo 402 lidí
+230
-172
+58
+
Datum zverejneni  19. 10. 2014
Víte, proč šnek nemůže utíkat?
Protože by mu vláli oči....
-
Hlasovalo 416 lidí
+237
-179
+58
+
Datum zverejneni  3. 2. 2012
Jde jednou zebra s bílím tygrem k fotografovi
a fotograf se jich ptá:
chcete to barevně nebo černobíle?
-
Hlasovalo 774 lidí
+415
-359
+56
+
Datum zverejneni  6. 7. 2016
Na břehu řeky sedí zhulenej zajíc, připlave k němu bobr a ptá se: "Nazdar zajíci, hele, co je s tebou, ze ses tak vysmátej?"

"Co by? Hulím si tu trávu a jsem v pohodě. Dej si taky, musíš to pořádně natáhnout, podplavat na druhou stranu řeky, vynořit se a vyfouknout. Pak na tom budeš jako já."

OK, bobr si pořádně šlukne, podplave reku a když se na druhé straně vynoří,tak je taky zhulenej na drát.

Přijde k němu medvěd a povídá: "Čau bobře cos dělal, že seš takhle v pohodě a pořád se směješ?"

"Ale, pohoda, doplav si na druhou stranu, tam je zajíc a hulí trávu. Dej si od něj a budeš taky v pohodě."

Medvěd tedy přeplave řeku a když vyleze na břeh, zajíc na něj vyvalí oči a křičí: "Ty vole, bobře, už vyfoukni!"
-
Hlasovalo 415 lidí
+235
-180
+55
+
Datum zverejneni  5. 2. 2014
Přijde zajíc k hadovi a povídá: ,,Promiň hade, že jsem se ti smál, že nemáš nohy.''
Had se na něj podívá a odpoví: ,,Joo, to je dobrý.''
Zajíc na to: ,,Fákt? Fajn, tak ruku na to!''
-
Hlasovalo 391 lidí
+223
-168
+55
+
Datum zverejneni  7. 6. 2012
Jsou zvířátka které si nechtějí znečisťovat les a tak si udělají kadibudku.
V neděly ji zvířátka kontrolují a vidí že je rozbité okénko.
Jelen praví: "Kdo ví co se stalo?"
"Já jájájájá!"Ječí zajda.
" Hopkám si tu z mechu na mech a najednou se
mě medvěd zeptá " Máš blechy?" já řeknu ne,
tak si se mnou medvěd vytře prdel a prohodí mě okýnkem!!!!"
Jelen povídá " Medvěde jestli se to stane ještě jednou tak si mně nepřej……"
V neděly ji zvířátka zase kontrolují a vidí že je rozbité okénko.
Jelen praví: "Kdo ví co se stalo?"
" Já vím " Povídá veverka :"skáču tu po větvi sem a tam
a medvěd se mně z kadibudky zeptá:"Máš blechy?"
Já povím NE tam si se mnou vytře prdel a hodí mě do okénka a letím ven!!!!!!!!"
Jelen praví : " Medvěde ještě jednou…."

Když přijdou v neděli , vidí….. kadibudku která je po celé pasece.
Jelen praví: "Kdo ví co se stalo?"
Přihlásí se ježek " Já bych věděl…"
X)

-
Hlasovalo 519 lidí
+287
-232
+55
+
Datum zverejneni  6. 6. 2015
Na policii řinčí telefon:
„Volám od Nováků. Prosím, okamžitě sem někoho pošlete. Právě vlezla do bytu kočka!”
„Helejte, nedělejte si z nás legraci!!!”
„Musíte sem někoho poslat. U telefonu Novákovic papoušek!”
-
Hlasovalo 335 lidí
+195
-140
+55
+
Datum zverejneni  28. 12. 2012
Přijda holčička za tatínkem a říká: „Tatínku, půjdu s Pepinkou na procházku.”
„Ale to nejde, víš, ona Pepinka je nemocná,” říká tatínek holčičce.
A holčička na to: „Prosím.”
„Tak to jí ale musíme natřít zadeček benzínem.”
Po půl hodině se holčička vrátí bez pejska a tatínek se jí zeptá: „Kde máš Pepinku?”
„Ale, došel jí benzín, tak ji ten pudl od vedle dostrkává domů.”
-
Hlasovalo 334 lidí
+194
-140
+54
+
Datum zverejneni  25. 12. 2011
Zajíc potká v lese hada.
Zajíc: "Ty hade... Hele sorry za ten včerejšek jak jsem se ti smál, že nemáš nohy. Já to tak nemyslel. "
Had: " To je v pohodě zajíci. Já se na tebe nezlobím."
Zajíc: " Vážně? Tak ruku na to. "
-
Hlasovalo 338 lidí
+196
-142
+54
+
Datum zverejneni  21. 2. 2012
Předchozí 41 - 50 Další

Zjistili jsme, že si blokujete reklamy

Prosím, vypněte si AdBlock pro Loupak.cz. Reklamy jsou zdroj financí, které potřebujeme k provozu. Díky nim může tenhle web vypadat tak, jak ho máte rádi.